EN

RYTUAŁ OCZYSZCZANIA LIRENE

 

Zanieczyszczenie środowiska, gwałtowne zmiany temperatury, wpływ stresu albo upływ czasu to czynniki, które wpływają na kondycję naszej skóry, ale w dużej mierze nie zależą od nas. Każda kobieta ma jednak wpływ na prawidłową pielęgnacje skóry twarzy od podstaw, co może złagodzić część negatywnych skutków oraz przynieść ulgę zmęczonej cerze. Właściwe i regularne oczyszczanie skóry jest fundamentem jej pielęgnacji. Powinno ono być codziennym nawykiem. Powyżej przedstawiony rytuał oczyszczania stanowi kompendium wiedzy na temat prawidłowego utrzymania czystości cery. Jest on nie tylko niezbędnym krokiem w kierunku zachowania zdrowej, młodej i promiennej skóry twarzy, ale również chwilą przyjemności i relaksu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Płyny micelarne

 

Dokładne oczyszczanie skóry to istotny element codziennej pielęgnacji twarzy. To zapewnia odpowiednie nawilżenie, dostarcza substancji odżywczych i uwalnia skórę od makijażu, szkodliwych bakterii i zabrudzeń. Używając produktów Lirene dodatkowo ochronisz skórę przed podrażnieniem oraz opóźnisz procesy starzenia. Sprawdź, który produkt z oferty Lirene odpowiada na Twoje potrzeby.

Oczyszczanie skóry to zabieg, który powinno się wykonywać dwa razy dziennie. Rano i wieczorem. Przed rozpoczęciem dnia pozbędziemy się w ten sposób zanieczyszczeń i sebum, które znalazły się na twarzy podczas snu. Z kolei wieczorem zmyjemy z siebie wszystko, czemu stawiliśmy czoła w ciągi dnia. Pył, makijaż... W ten sposób ułatwimy skórze czerpanie z tego, co najlepsze w produktach pielęgnujących. Ponieważ oczyszczanie skóry to podstawa, szczególną uwagę poświęcili temu eksperci z Laboratorium Naukowego Lirene. W wachlarzu produktów z pewnością znajdziesz kosmetyk dla siebie.

Kompleksowe oczyszczanie i odżywienie skóry gwarantuje mleczko dermalne. Nie tylko zmyjesz makijaż, ale także nawilżysz skórę. Drobno i grubo ziarniste peelingi do twarzy skutecznie usuną uszkodzone komórki skóry i będą stymulować proces regeneracji. Zawsze będziesz wyglądać promiennie i młodo. Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa – użyj delikatnego peelingu enzymatycznego, który zapobiegnie dalszą utratę nawilżenia. Ujędrnienie i wygładzenie skóry osiągniesz dzięki wygładzającym maseczkom z wyciągiem lotosu i lilii wodnej.

Hitem kosmetologii w dziedzinie oczyszczania są jest także żel micelarny, który umożliwia dogłębne oczyszczanie i odżywienie twarzy. Sprawdź także jak działa płyn micelarny. Choć jest niezwykle delikatny dla dojrzałej lub najbardziej wrażliwej skóry. Wypróbuj także dwufazowego płynu do demakijażu, który poradzi sobie nawet z wodoodporną kreską czy tuszem – bez konieczności tarcia! To bezzapachowy kosmetyk, dzięki któremu Twoja skóra będzie idealnie czysta i zadbana.